16:44, 29 Січня 2019

Хто із спортсменів отримуватиме премії у 2019 році від Луцькради

Затвердили список спортсменів, яким призначили стипендії на 2019 рік.

Про це йдеться у розпорядженні виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта.

Список спортсменів:

Алєксєєнко Христина В’ячеславівна – кандидат в майстри спорту України з веслування на байдарках і каное, чемпіонка та срібній призер чемпіонату України серед дівчат.

Ахмедова Дана Андріївна – майстер спорту України з плавання, срібна призерка чемпіонату України.

Боровська Надія Іванівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка України, 10 місце на чемпіонаті Європи.

Гальчун Валерія Анатоліївна – кандидат в майстри спорту України з веслування на байдарках і каное, призерка чемпіонату України серед дівчат.

Гуцол Євген Миколайович – майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон України.

Давидчук Вікторія Валеріївна – кандидат в майстри спорту України з важкої атлетики, призер чемпіонату України серед молоді.

Демчина Ольга Андріївна – кандидат в майстри спорту України з веслування на байдарках і каное, чемпіонка України серед дівчат.

Дорошенко Юлія Олександрівна – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіонка України серед юніорів.

Климець Ірина Володимирівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка України, 11 місце на чемпіонаті Європи.

Левчик Яків Сергійович – кандидат в майстри спорту України з боксу, призер чемпіонату України.

Логвинюк Олександра Михайлівна – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіонка України серед юніорів та дівчат, 10 місце на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх.

Мартинюк Дарина Андріївна – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіонка України серед юніорів, 7 місце на чемпіонаті Європи серед молоді.

Петрочук Ілля Костянтинович – кандидат в майстри спорту України з плавання, чемпіон України серед юніорів.

Смаль Юлія Вікторівна – майстер спорту України з плавання, чемпіонка України.

Семенюк Павло Федорович – майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, чемпіон Європи серед юніорів, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів.

Сохацький Андрій Богданович – кандидат в майстри спорту України з важкої атлетики, призер чемпіонату України серед молоді.

Степанюк Анастасія Петрівна – майстер спорту України з важкої атлетики, чемпіонка України серед дівчат, 9 місце на чемпіонаті Європи серед юніорів.

Ткачук Максим Олександрович – кандидат в майстри спорту України з плавання, призер чемпіонату України серед юніорів.

Банзерук Іван Миколайович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, ІІ місце у командному і 10 особисте місце на командному чемпіонаті Світу зі спортивної ходьби.

Шиманська Ірина Петрівна – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіонка України серед дівчат.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: