16:27, 28 Квітня 2022

Холера і дизентерія: майже 100 тисячам людей у Маріуполі загрожують смертельні хвороби

У заблокованому Маріуполі близько 100 тисячам людей загрожують смертельні хвороби через антисанітарію.

Про це у «Телеграм» повідомляє Маріупольська міська рада.

«Холера, дизентерія та кишкова паличка. Близько 100 тисячам маріупольців загрожує смертельна небезпека не тільки через обстріли, а й нестерпні умови життя та антисанітарію», – йдеться у повідомленні.

Як наголошується, зараз температура повітря у місті сягає 20 градусів, і скоро в Маріуполі можуть спалахнути смертоносні епідемії – через відсутність централізованого водопостачання та каналізації, розкладання тисяч трупів під завалами, катастрофічного браку питної води та їжі.

За словами Маріупольського міського голови Вадима Бойченка, загарбники не в змозі або не зацікавлені в тому, щоб забезпечити населення в місті продуктами, водою та медикаментами. «Вони блокують всі спроби евакуації. А без цього люди будуть помирати. Адже зараз в зруйнованому Маріуполі середньовічні умови життя. Потрібна негайна та повна евакуація», – наголосив посадовець.

Як повідомлялося, агресія росії спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Загарбники бомблять беззбройних мешканців, блокують гуманітарну допомогу.

Маріупольський міський голова раніше заявляв, що від початку російського вторгнення у місті загинули до 20 тисяч мирних жителів. За даними Головного управління розвідки МОУ, у Маріуполі зафіксовано перебування 13 російських мобільних крематоріїв для зачищення вулиць від тіл загиблих цивільних мешканців. Усіх потенційних свідків звірств загарбники намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: