21:47, 20 Березня 2023

Гуманітарна допомога та пошук рідних: як працює організація Червоного Хреста в Нововолинську

Міська організація Товариства Червоного Хреста України у Нововолинську функціонує понад 24 роки. Тут регулярно надають гуманітарну допомогу ВПО та соціально вразливим мешканцям нашої громади, які опинилися у найбільш складних обставинах.

Про це повідомили на сайті Нововолинської міськради.

Протягом 2022 року видали допомоги на суму близько трьох мільйонів гривень. Майже вісім тисяч осіб отримали продуктові набори та товари для гігієни.

У організації функціонує банк одягу та пункт прокату реабілітаційного обладнання.

Від серпня 2022 у Нововолинській міській організації Товариства Червоного Хреста України впроваджують програму BraVo – розвиток місцевих організацій Товариства. На базі Нововолинського ліцею № 2 відкрили простір, де волонтери проводять заходи з психосоціальної підтримки для дітей. Учасниками заходів вже стали понад 200 осіб.

Спеціалісти Червоного Хреста регулярно проводять заняття з навчання навичкам першої допомоги. Є можливість організовувати тренінги у колективах або індивідуально.

У міській організації працює служба розшуку зниклих безвісти. За допомогою можуть звернутися особи, які втратили контакт з рідними через війну чи інші надзвичайні ситуації.

Також у колективі є соціальний працівник, який надає послугу догляду вдома.

Якщо маєте потребу у послугах, які надає Товариство Червоного Хреста чи знаєте осіб, яким вкрай потрібна гуманітарна допомога, звертайтеся за адресою: проспект Перемоги, 7 (приміщення «швидкої»), 2 поверх. Додаткова інформація за телефонами: 0506947400, 0678583828. Актуальну інформацію щодо діяльності Товариства можна переглянути на їхній сторінці у “Фейсбук”.

До слова, Нововолинська міська організація Товариства Червоного Хреста України тісно співпрацює з управлінням соціального захисту населення, територіальним центром, центром соціальних служб, управлінням освіти. Спільно проводять інформаційно-просвітницьку роботу, зустрічі та тренінги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: