20:46, 26 Жовтня 2020

Громадянин Молдови намагався підкупити прикордонника на пункті «Ягодин»

Іноземець, який перетинав українсько-польський кордон, спробував підкупити прикордонника на Волині.

Про це інформує прес-служба Луцького прикордонного загону.

Сьогодні в пункті пропуску «Ягодин» громадянин Молдови, який слідував з-за кордону, запропонував військовослужбовцю неправомірну винагороду. Іноземець сподівався, що 100 євро допоможуть йому безперешкодно потрапити до України без наявного поліса страхування, який покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19.

Прикордонник, проявивши нульову толерантність до корупції, від хабаря відмовився, а молдованину, за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі, доведеться надавати пояснення співробітникам Нацполіції.

До слова, сьогодні в прикордонному відомстві розпочалася антикорупційна акція «Прикордоннику, не бійся повідомити про відомі тобі факти корупції на кордоні!». Заходи триватимуть до 30 жовтня та націлені, перш за все, на підвищення рівня свідомості персоналу щодо запобігання та викриття можливих фактів корупційних проявів у відомстві. Однак, вчергове наголошують, що законом передбачена кримінальна відповідальність за протиправні діяння на кордоні як з боку персоналу Держприкордонслужби так і осіб, які намагаються втягнути правоохоронців у протиправну діяльність.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: