11:07, 11 Червня 2021

Громади Волині залучили до бюджетів понад 53 мільйони гривень роздрібного акцизу

Завдяки представникам підприємництва, котрі дотримуються вимог закону у сфері реалізації підакцизної продукції, до місцевих бюджетів Волині у січні-травні 2021 року надійшло 53,1 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Сума залученого громадами роздрібного акцизу на 5,8 % перевищує аналогічні показники минулого року.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії Головного  управління  ДПС у Волинській області.

Купуючи легальний підакцизний товар, кожен споживач сплачує акцизний податок, що спрямовується до бюджету громади. Тому дотримання вимог усіма господарюючими суб’єктами, котрі реалізують алкогольні напої і тютюнові вироби, відповідає інтересам споживачів та органів місцевого самоврядування, — наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Окрім бюджетних надходжень, саме легальна реалізація підакцизної продукції гарантує її належну якість. Тож, купуючи алкогольні напої чи цигарки, кожному варто перевірити наявність ліцензії у продавця та суму акцизного податку  у фіскальному чеку.

Нагадаємо, що про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо негайно інформувати за номером телефону у м. Луцьк (0332) 777131 (відділ фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: