10:39, 10 Січня 2023

Громади Волині за рік залучили податкових надходжень на майже 8,5 мільярда гривень

За підсумками 2022 року до місцевих бюджетів Волині надійшло 8,462 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії  ГУ ДПС у Волинській області.

Сума сплачених волинянами податків до бюджетів громад на 2,46 мільярда гривень  перевищує аналогічні показники 2021 року.

«Досить успішне з точки зору наповнення місцевих бюджетів завершення воєнного 2022-го дозволяє розраховувати на сумління платників податків Волині у новому році. Вагомий приріст  надходжень до бюджетів громад свідчить про надійне партнерство бізнесу та органів місцевого самоврядування у питанні залучення податків і зборів. Варто особливо відзначити, що зразкова податкова дисципліна платників – серед першочергових умов підтримки діяльності інфраструктурних об’єктів і фінансування оборонних заходів на належному рівні. Очевидно, що фінансова спроможність  громад і безпека кожного з нас, серед іншого, залежать і від сумління платників податків», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що зі свого боку податкова служба забезпечує якісний податковий супровід і консультаційну допомогу платникам, пропонуючи можливість дистанційного спілкування з ДПС за посередництвом Електронного кабінету.

Нагадаємо, що фінансово підтримати країну можуть громадяни, які в минулі податкові періоди придбали активи за доходи, з яких не сплачені податки. Зокрема, до 1 березня 2023 року кожен, хто раніше отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Детальну інформацію щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону гарячої лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10:00 до 12:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: