22:43, 16 Квітня 2020

Громади Волині отримали майже 10 мільйонів акцизного податку протягом місяця

Березень 2020 року додав місцевим бюджетам Волині 9,7 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Про це повідомляють у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Загалом протягом першого кварталу 2020 року громади отримали в розпорядження 31,3 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації. На Волині нині фіксують ріст сплати акцизного податку на 11,2 відсотка за підсумками першого кварталу поточного року.

Враховуючи пасхальні святкування в Головному управлінні ДПС у Волинській області вкотре застерігають громадян від придбання лікеро-горілчаної продукції сумнівного походження та якості.

Підакцизна продукція, що перебуває в легальному обігу, обов’язково  маркована марками акцизного податку встановленого зразка, а підприємець, котрий продає такий товар, повинен мати ліцензію, – нагадують у податковій службі краю.

Окрім того, легально реалізований товар передбачає видачу фіскального чека його покупцю. У чеку обов’язково зазначається сума акцизного податку, сплачена покупцем.

Про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто негайно інформувати за номерами телефонів у м. Луцьк  (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: