11:09, 20 Квітня 2022

Громади Волині отримали 31 мільйон гривень роздрібного акцизу

За підсумками першого кварталу цього року до місцевих бюджетів Волині надійшло 30,9 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Залучена громадами області сума роздрібного акцизу – майже на рівні минулорічних показників.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Враховуючи тривалу заборону на реалізацію алкоголю у перші тижні воєнного стану, громади Волині  отримали дещо меншу суму акцизного податку, ніж торік.

Щоб кошти від реалізації алкогольних напоїв наповнювали бюджети громад потрібно  уважно стежити за тим, аби реалізація підакцизної продукції у кожному населеному пункті відбувалася лише з дотриманням вимог податкового законодавства, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Лише легальна лікеро-горілчана продукція, тобто та, що перебуває у законному обігу, за умови помірного споживання не становить загрози життю та здоров’ю, – нагадують у податковій службі.

Серед умов, які вказують на те, що алкоголь відповідає стандартам якості та реалізується з дотриманням вимог закону, – марка акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці продукції та ліцензія у продавця такого товару.

Щоб переконатися в тому, що ви купуєте легальну підакцизну продукцію, зазирніть у фіскальний чек. У цьому документі повинна бути обов’язково відображена сума роздрібного акцизу.

Якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання пального та фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером (0332) 777-152 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: