13:05, 19 Вересня 2022

Громадські лідери Волині обговорили з податківцями особливості наповнення бюджету у період воєнного стану

Навіть в умовах воєнного стану податкова служба дотримується політики відкритості та прозорості у своїй діяльності, оскільки потребує взаємного обміну думками з лідерами громадських інституцій і платниками податків.

У цьому учасників засідання Громадської ради при ГУ ДПС у Волинській області запевнив в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк, йдеться на веб-сайті ГУ ДПС у Волинській області.

«Ми розуміємо, що платники податків докладають неймовірних зусиль для збереження виробництва, бізнес-проектів і робочих місць. Зі свого боку, податківці теж намагаються працювати максимально ефективно з тим, щоб платники отримували якісні послуги, а бюджети усіх рівнів – відповідні кошти.  Приємно відзначити, що всупереч труднощам воєнного часу в області фіксуємо ріст показників сплати податків», – наголосив посадовець.

За словами Сергія Лисеюка, наразі сума сплачених податків в області на чверть перевищує аналогічні показники минулого року.  А із загальної суми податкових надходжень в області понад 1,5 мільярда гривень – внесок промислових підприємств. Понад мільярд гривень до бюджету спрямували підприємства торгівлі та 535 мільйонів гривень – господарюючі суб’єкти  у сфері сільського господарства. 405,5 мільйона гривень податків сплатили підприємства лісового господарства.

«Бюджетний підсумок восьми місяців 2022 року на Волині – 8,9 мільярда гривень податкових платежів. Ці кошти – вкрай потрібний внесок для вирішення найнагальніших питань соціального –економічного розвитку та фінансування оборонних заходів. Тому, без жодного перебільшення, вклад кожного платника податків – важливий, оскільки наближає нашу перемогу», – підсумував в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: