15:54, 12 Березня 2018

Громади Волині отримали майже 600 мільйонів гривень податкових платежів

За підсумками січня-лютого 2018 року на Волині до місцевих бюджетів сплатили 591,8 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Таким чином, протягом двох місяців громади області отримали в розпорядження на 133 мільйони гривень податків більше проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

«Залучення до бюджетів громад на 29 % більше податкових платежів до фактичних надходжень минулого року – не просто успішний початок нового фінансового року, а й свідчення належної уваги керівників усіх рівнів та гілок влади до питання фінансового забезпечення програм соціально-економічного розвитку на місцях. Зі свого боку фахівці ДФС докладають максимум зусиль для того, щоб кожна громада своєчасно отримала передбачені законом кошти для діяльності», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що лише спільними зусиллями керівників місцевої влади, виконавчої гілки та фахівців ДФС можна домогтися максимального фінансового результату в наповненні бюджетів громад.

«Лише легальна оплата праці, підприємницька діяльність з офіційною держреєстрацією та прозорість ринку реалізації підакцизної продукції, а також впорядкування земельних відносин гарантують відповідні надходження до бюджетів. Там, де керівники місцевого самоврядування приділяють належну увагу цим питанням, громади мають кошти для розвитку і вирішення соціально-економічних питань», – зазначає Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: