21:18, 28 листопада 2022

Громада Володимира долучилася до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. З цієї нагоди у Володимирській міській раді відбулося засідання координаційної ради з протидії домашнього насильства.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Під час засідання, яке очолив заступник міського голови Андрій Гудим, члени координаційної ради обговорили алгоритм дій надання допомоги при вчиненні насильства,  функціонування мобільної бригади з протидії домашньому насильству, а також узгодили план заходів, які проводитимуться цьогоріч у межах всеукраїнської кампанії.

Серед запланованих заходів: профілактичні рейди по сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах у зв’язку із домашнім насильством, виховні години у закладах освіти громади, розміщення інформаційних стендів із зазначеним алгоритмом дій при скоєнні насильства.

Зазначимо, що цього року у Володимир-Волинській міській територіальній громаді офіційно зафіксували 24 підтверджені випадки вчинення насильства у сім’ї.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: