16:57, 30 листопада 2021

Греція вводить обов’язкову COVID-вакцинацію для тих, кому за 60

Уряд Греції запроваджує обов’язкову вакцинацію проти коронавірусу для людей, старших за 60 років, на тлі росту випадків захворювання на COVID-19 в країні.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє «Ekathimerini».

«Греки, старші 60 років, які не були вакциновані, повинні до 16 січня записатися на прийом для отримання першої дози, інакше їм загрожуватиме адміністративний штраф у розмірі 100 євро щомісяця», – сказав на засіданні уряду прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс.

Він додав, що йому таке рішення не далося легко, але наголосив, що необхідно захистити понад пів мільйона літніх греків, які ще не змогли отримати щеплення.

Нині близько 63 % з майже 11-мільйонного населення Греції повністю вакциновані. Незважаючи на те, що останніми тижнями кількість вакцинацій зросла, дані Міністерства охорони здоров’я показують, що 520 000 людей, старших 60 років, ще не отримали щеплення від коронавірусу.

Раніше цього місяця влада Греції вже заборонила невакцинованим людям відвідувати ресторани, кінотеатри, музеї та спортзали, оскільки щоденні випадки захворювання на COVID-19 сягнули рекордів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: