15:25, 17 Червня 2018

Грались і вчилися безпеці: у Луцьку провели грандіозний квест для дітей. ФОТО

“Capa Kids Qvest” – таку назву мав захід, який відбувся сьогодні в Луцьку на базі Академії КАПА, що по вулиці Дубнівській. Організатори мали на меті не просто гратись з дітьми, а й зробити проведення часу тут максимально корисним і цікавим. Гасло квесту відповідне – «Учись безпеці граючись».

Про це повідомляють патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”. 

Станіслав Смілий, тренер бойового мистецтва капоейра, наголосив, що цей квест – перший великий захід Академій КАПА, і схожі заходи відбуватимуться в усіх районах міста. Також він подякував батькам, які в недільний ранок привели дітей на захоплюючий квест, під час якого не просто розважались, а навчались і поглиблювали знання.

«Під час канікул потрібно не лише їсти і спати, а й проводити час на свіжому повітрі, займатись спортом, а головне – бути активними і дотримуватись правил безпеки, як особистої, так і на дорозі, бо живемо у складний час», — сказав тренер.

Майже сотню дітей розділили в команди, кожна з яких проходила 9 етапів квесту. Учасники відповідали на питання про правила дорожнього руху, виконували логічні завдання, вчились діяти, коли їх провокують, наприклад, піти з незнайомцем в його автомобіль за круасан чи цукерку. Також вони висловлювались про свої права та обов’язки, вчились розуміти, що безпечно робити, а що ні, виховували командний дух. Ті, хто проходив усі етапи, могли займатись з аніматорами чи взяти участь у кількох майстер-класах, серед яких традиційний – виготовлення флікерів. Діти залюбки фотографувались у патрульному автомобілі, який сьогодні був прикрашений святковими кульками.

Опісля всі учасники отримали подарунки: іграшки, круасани від “Теремно”, морозиво від “ЛІМО”, солодку воду, а переможці – тортики. Команда, яка здобула перше місце, виграла також абонемент на місячне безкоштовне відвідування занять з капоейри. Завершилось свято майстерним виступом з капоейри, який викликав справжній захват присутніх.

До душі припав захід і дорослим.

«Цікаво було спостерігати, як діти логічно мислять, виконують завдання, хвилюються за цілу команду, а не лише за себе. Деякі завдання були нелегкими, але діти чудово впорались. Завдяки такому формату вони точно засвоять основні правила безпеки»,— поділився батько 4-річного Антона Юрій.

Організатори та партнери заходу: Академія КАПА , Патрульна поліція Волинської області, Факультет педагогічної освіти та соціальної роботи, Молодіжний центр Волині, “ЛІМО”, “Дмитрук”, Агенція свят “Ендорфін”, “NLL PROMO GROUP — події Луцька”, “Теремно”, “Tor-ba”, програма “ПОЛІС”.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: