22:43, 25 Березня 2020

Господарюючі суб’єкти Волині сплатили до держбюджету понад 61 мільйон податку на прибуток

За підсумками січня-лютого 2020 року на Волині сплатили понад 61,5  мільйона гривень податку на прибуток. Сума спрямованого господарюючими суб’єктами податку на 15,6 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

Про це повідомили у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

“Досить успішному початку нового фінансового року не повинні завадити зовнішні фактори та труднощі в зв’язку з поширенням коронавірусу, оскільки фахівці податкової підвищують якість адміністрування податкових платежів. Тим часом, більшість  господарюючих суб’єктів – це платники з високим рівнем податкової культури”, — констатують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Наскільки своєчасним та повним буде фінансування соціально-економічних програм у цей складний період — зона нашої спільної відповідальності з представниками бізнесу. Наразі ми щиро дякуємо кожному, хто всупереч негараздам виконує свої зобов’язання перед бюджетом. Зі свого боку обіцяємо, що протидія  мінімізаційним схемам  буде максимально ефективною з тим, щоб прозорий бізнес мав належні умови для функціонування», – наголосив в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: