09:45, 07 листопада 2019

Господарчі суб’єкти Волині сплатили до держбюджету понад пів мільярда гривень податків

На Волині до загального фонду держбюджету упродовж січня-жовтня 2019 року сплатили 2 мільярди 982 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДПС.

Про це інформує головне управління ДПС у Волинській області.

Сума спрямованих до державної скарбниці платежів на 511 мільйонів гривень перевищує аналогічні показники минулого року. Таким чином, в області фіксують ріст надходжень до держбюджету на 20,7 %

«Найбільшу суму надходжень до держбюджету з початку поточного року спрямували платники ПДВ – 1 мільярд 341 мільйон гривень. Понад 400 мільйонів гривень у держскарбниці – це сплачений волинським бізнесом податок на прибуток. Із загальної суми надходжень ПДФО до держбюджету надійшло 883 мільйони гривень. Загалом завдяки якісному адмініструванню та сумлінню волинських платників ріст надходжень фіксують майже з усіх податкових платежів», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

За словами посадовця, інформаційно-аналітичні ресурси органів ДПС дозволяють  максимально швидко та якісно опрацьовувати подану платниками звітність, виявляти можливі зловживання з тим, щоб попередити мінімізацію сплати податкових платежів окремими бізнес-структурами.

«Працюючи у напрямку протидії мінімізації податків, фахівці ДПС створюють більш сприятливі умови для діяльності соціально відповідального бізнесу, який виконує вимоги закону та свої зобов’язання перед бюджетом», – підсумував Сергій Кондратюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: