13:25, 05 листопада 2019

Гончарук сказав, що гроші на субсидії у бюджет-2020 закладені

Прем’єр України Олексій Гончарук заявив, що завдання Уряду в питаннях субсидії полягає в тому, щоб малозабезпечена сім’я, домогосподарство в середньому не витрачало на комунальні послуги понад 15 % від свого сукупного доходу.

Про це він сказав у Будинку уряду під час презентації журналістам підготовленого до другого читання проекту бюджету-2020, який поданий на розгляд Верховної Ради, повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

“Наша завдання щодо субсидій полягає в тому, щоб малозабезпечена сім’я, домогосподарство в середньому не витрачало на комунальні послуги більш, ніж 15 % від свого сукупного доходу. І гроші в державному бюджеті для забезпечення цього стандарту закладені. Вони є”, — заявив Гончарук.

Він наголосив, що “дохід кожної людини в Україні не повинен бути меншим, ніж реальний прожитковий мінімум”.

При цьому, зауважив він, реальний прожитковий мінімум — “це достатня сума грошей для того, щоб нормально прожити протягом місяця”.

“Протягом останніх тижнів було багато інформації про те, що ніби в наступному році не передбачаються гроші на пенсії, будуть зменшені субсидії й тому подібне — це неправда. Всі, хто потребує субсидій, в цьому опалювальному сезоні, абсолютно всі їх отримають. Так, ми працюємо над системою ефективності. Так, ми хочемо, щоб субсидії держави отримували лише ті, кому це насправді потрібно. Тому якщо у вас будинок 600 кв. метрів, ви тричі на рік їздите за кордон, у вас дорога машина, і так далі, й тому подібне, це для нас, як для держави,ознака, що, напевно, не вам у першу чергу потрібно допомагати”, — зазначив Гончарук.

Таким чином, зауважив він, за рахунок оптимізації, збільшення ефективності цієї системи, уряд намагатиметься надавати ресурси лише тим, хто без них не може впоратися.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: