11:33, 17 Лютого 2020

Головний лісничий «Поліського лісового господарства» розповів про свої напрацювання 2019 року

14 лютого головний лісничий ДП «Поліське лісове господарство» Анатолій Іщик традиційно відвідав 36 сесію Комарівської сільської ради з доповіддю про зроблену роботу у 2019 році.

Про це інформує Волинське ОУЛМГ.

На території Комаріської сільської ради ДП «Поліське лісове господарство» веде свою діяльність на площі, яка становить 3746,7 га. В цю площу входять 3 лісництва, це:

– Чорторийське лісництво – 895,6 га;

– Розничівське лісництво – 2005,7 га;

– Куклинське лісництво – 845,4 га.

За минулий рік лісгосп сплатив до бюджету сільської ради 470 882,76 грн. Це плата за землю та плата за спеціальне використання лісових ресурсів. В основному це за деревину від рубок догляду, в які входять суцільно санітарні, вибіркові санітарні рубки, прохідна, а також освітлення, прорідження та прочищення.

Зокрема, від рубок головного користування лісгосп сплачує податки до Державного бюджету.

Озвучили також питання по облаштуванню лісових доріг.

Громада також попрохала про допомогу лісівників у побудові майданчика біля дитячого садка, щоб улітку дітки могли заховатися від сонця в альтанках. Тож робота над цим скоро розпочнеться.

Зі своєї сторони головний лісничий попросив нагадати місцевим мешканцям про несанкціоноване вивезення сміття у ліс, а також негативні наслідки від таких дій як для природи, так і для самих жителів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: