14:08, 18 Лютого 2020

Головного редактора «Волинь Online» двічі за місяць блокував «Фейсбук»

Фото: mediakritika.by

Фото: mediakritika.by

“Facebook” двічі за лютий блокував акаунт редакторки інтернет-видання “Волинь Online” Мар’яни Метельської. Про це вона повідомила представниці ІМІ у Волинській області Маї Голуб.

За словами журналістки, перший раз “Facebook” заблокував її сторінку 7 лютого після публікації статті із заголовком Всесвітня виставка, протистояння спецслужб та волинян: розсекречені документи ЦРУ”. Через добу її сторінку розблокували.

Вдруге її сторінку “Facebook” заблокував 17 лютого, а вже 18 лютого о 12 годині розблокував.

Журналістка припускає, що хтось спеціально скаржився на її сторінку У момент блокування всі повідомлення журналістки в месенджері у “Facebook” неможливо було побачити, її сторінку також не було видно.

“Вчора я зробила ввечері три поширення новин. Одне про пожежу — собі на сторінку, інші — у дві луцькі групи про населення України. Коли я скаржилася на сторінку ботів у “Facebook, які мене обзивали “медіашлюха”, то у “Facebook”отримала відповідь, що порушень стандартів спільноти не виявили. Думаю, що скарги на мене йдуть. Тому, що якби блокувало всіх за поширення, то було б дивно”, — зазначила Мар’яна Метельська.

“Я минулого року завантажувала свій закордонний паспорт у “Facebook”. Мене вже блокували і перевіряли на фейк. Чому фейсбук не блокує реальних фейків без фото, навіть на які я скаржусь? Я публічна особа в регіоні, в мене багато фотографій на сторінці”, — додала вона.

Мар’яна Метельська звернулася до адміністрації “Facebook” щодо блокування її аккаунту. У відповіді, яку вона отримала, повідомляється, що її профіль перевіряють на фейковість, після перевірки вона зможе використовувати “Facebook” знову.

Згодом Метельська повідомила, що 18 лютого її аккаунт розблокували. Проте у неї тимчасово, до 24 лютого, обмежена функція доєднуватися до груп чи постити у групи “Facebook”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: