11:49, 31 Січня 2022

Головні причини популярності телефонів iPhone*

Окрім маркетингової складової та популярності бренду “Apple”, існує ряд об’єктивних причин, за яких смартфони каліфорнійського бренду стали першими в контексті популярності. Тут виділяють як технічні переваги та новизну пристроїв, так і їх адаптацію до ринку, потреб споживачів.

Сьогодні Айфон сприймається як бренд, символ успіху, достатку. Але що вплинуло на зростання популярності марки, коли дійсно важко було вирватися з тіні таких гігантів як “Моторола”, “Самсунг” та “Нокіа”? Розглянемо основні чинники стрімкого зростання популярності Айфона на світовому ринку.

Реалізація кращих технологій

Виробник не намагався копіювати. Він створював та удосконалював, розробляв та втілював власні рішення, яким почали слідувати інші, наприклад:

– сканер відбитка пальця хоча й існував раніше, не був таким простим та потрібним;

– мультитач, який до “Apple” нікому не вдавалось зробити ефективним, повноцінним;

– розблокування за обличчям Face ID зі скануванням сітківки ока.

Так Айфон став прикладом для маси компаній, які намагалися інтегрувати інноваційні ідеї у свої гаджети.

Дизайн та ергономіка

Кожна нова модель розроблена з урахуванням наступного:

– зручності користування та утримування в руці;

– ефектності та відповідності трендам, тенденціям;

– надійності, безпеки для користувача і самого пристрою.

Хоча, щодо Айфона, важко казати, чи відповідав його дизайн тенденціям моди, адже саме цей бренд вже упродовж багатьох років диктує їх сам.

Різноманіття моделей

З розвитком виробництва Епл щорічно став пропонувати нову лінійку, в яку входить одразу кілька моделей. Серед них флагмани, базові варіанти та бюджетні версії смартфонів з різним об’ємом пам’яті. Кожен може обрати модель під свій бюджет, потреби, вимоги.

Щодо початкових поколінь, то там такого вибору не було, доводилось просто розглядати варіанти з різним об’ємом пам’яті. Саме від цієї характеристики залежала ціна пристрою.

Простота у користуванні та чистота

Навіть перше користування смартфоном інтуїтивно зрозуміле. В ньому нема маси попередньо встановлених програм. Для когось це незручно, бо потрібно ставити софт власними силами. Але все ж це більше плюс, аніж мінус. Телефон не переповнений непотребом, а все, що потрібно для роботи, розваг, можна завантажити з єдиного сервісу.

Окрім того, зараз надважливими характеристиками для смартфонів є надійність та безпека пристроїв. Американська корпорація особливо ретельно працює над цими моментами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: