08:43, 17 Серпня 2022

Голова Волиньради передав військовим сотні аптечок та вітамінні комплекси

Голова обласної ради Григорій Недопад передав військовим дві сотні індивідуальних аптечок невідкладної домедичної допомоги, а також мультивітамінні комплекси.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

«Перше допоможе врятувати життя на полі бою, друге – зміцнити імунітет наших воїнів напередодні осінньо-зимового сезону. Ми також готові за вашими запитами сформувати транші й інших лікарських засобів для надання медичної допомоги», – зауважив голова обласної ради, передаючи допомогу військовим медикам.

Лікарські засоби та вироби медичного призначення залучаються у якості гуманітарної допомоги з-за кордону одним із обласних комунальних закладів у взаємодії з благодійними фондами та Волиньрадою. Працівники ж цього навчального закладу медичного профілю зі знанням справи формують з надісланого індивідуальні аптечки за стандартами НАТО.

«Комплект містить усе необхідне для порятунку життя, поки не надійде кваліфікована медична допомога. В аптечці – сертифіковані турнікети, автоматичні ножиці, термоковдра, перев’язувальні матеріали, кровоспинні та знеболювальні препарати, а також знезаражуючі та антисептичні засоби», – розповіла керівниця комунального закладу Тетяна Пастрик. Найближчим часом вона з військовими медиками узгодить перелік необхідного для надання медичної допомоги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: