10:24, 04 Квітня 2018

Голова ОДА про співпрацю з Волиньрадою: «Мене абсолютно не хвилює, хто яку представляє партію чи організацію, ми всі представляємо людей»

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко прокоментував подальшу співпрацю Волинської ОДА та облради. Сподівання розвивати волинський край без політики висловив і Ігор Палиця.

Про це йшлося сьогодні, 4 квітня, під час засідання чергової 19-ї сесії обласної ради.

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця зауважив, що надіється, що вийде розвивати волинський край без політики, щоб люди не збиралися на мітинги щодо шкіл та доріг.

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко прокоментував співпрацю облради та ОДА:

«По-перше, я безпартійний. По-друге, моя партія – це народ, по-третє – це народ Волині. Звичайно, за два тижні все побачити і зрозуміти – нереально. Поки працюю над своєю командою, ми тільки разом зможемо розбудувати Волинь. Ця сесія для мене є визначальною, по-перше, ми посміхаємось одне одному, по-друге, вже всі комісії пройшли, і я не бачу моментів, які могли б нас не задовольнити. Я надіюсь, ми будемо разом».

Голова ОДА зауважив також, що коштів не так багато для вирішення всіх проблем.

«У понеділок з 14 до 20 години з невеликим переривом, я десь осіб 140—150 прийняв, я почув все, що вони про нас думають, проблеми ясні. Проблеми не всі враховані на сьогоднішній сесії, всі і не врахуєш. Формування подальших кроків тільки разом –  мене абсолютно не хвилює, хто яку представляє партію чи організацію, ми всі представляємо людей».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: