11:25, 12 Червня 2019

«Голос» повідомив, що не висуватиме Шкітера у депутати через його зв’язки з Медведчуком

2 червня 2019 — з переліку кандидатів від партії «Голос» в одномандатних округах виключені два претенденти на депутатські мандати. Підставою для рішення стала отримана від ЗМІ та громадськості інформація про невідповідність попередньої політичної діяльності кандидатів критеріям партії.

Про це повідомили у прес-службі “Голосу”.

Журналісти руху «Чесно» надали докази того, що кандидат у Волинській області Тарас Шкітер (висувався по округу №22) був пов’язаний із діяльністю партії «Український вибір» Віктора Медведчука у Луцьку.

Прізвище кандидата у Києві Євгена Кугука (висувався по округу № 217) активісти знайшли у списках партії «Опозиційний блок» на позачергових парламентських виборах 2014 року.

Ці факти суперечать принципам, якими партія «Голос» керується при виборі всіх без виключення кандидатів.

Ми вдячні небайдужим громадянам і журналістам за вчасний сигнал. Закликаємо і в подальшому повідомляти про відомі вам випадки, які йдуть врозріз з нашими критеріями доброчесності.

«Є червоні лінії, які ми не перетнемо. Зокрема — це приналежність до проросійських сил або співпраця з ними. Для нас це неприйнятно. Ми виступаємо за європейське майбутнє України, а ці люди схилялися до зворотного вектора», — сказала антикорупційна активістка Олександра Устінова, № 5 у виборчому списку «Голосу».

Нагадуємо, що серед кандидатів у народні депутати України від партії «Голос» немає нікого, хто підпадає під люстрацію, співпрацював з режимом Януковича, компартією, спецслужбами тоталітарних режимів, сепаратистами та проросійськими силами, хто має громадянство чи економічні інтереси у країні-агресорі. Нема і тих, хто протидіяв Революції гідності чи не визнавав факт російської агресії та непорушність територіальної цілісності України.

Нагадаємо, Тарас Шкітер попередньо заявив, що він сам прийняв рішення зняти свою кандидатуру. Також інтернет-видання “Волинь Online” перед тим віднайшло видалені публікації із сайту “Українського вибору”, де Тарас Шкітер закликав вступати у Митний союз. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: