23:24, 10 Червня 2019

Співзасновник руху «Свідомі» з Луцька з «медведчуківським» минулим не балотуватиметься в парламент від «Голосу»

Директор інформаційного агентства «Конкурент»,  співзасновник руху «Свідомі» Тарас Шкітер заявив, що на нього «вилилися тонни бруду», тому він не подаватиме документів для реєстрації кандидатом від партії «Голос». Нещодавно оприлюднили інформацію про його участь  у партії Віктора Медведчука «Український вибір» у 2013 році та проросійські погляди, однак Тарас Шкітер запевнював, буцімто не мав стосунку до цієї партії.  

«Не встиг я заявити, що йду в політику, як на мене вилилися тонни бруду, звинувачували у непатріотичності та недостатній любові до України. Запевняю: це відверто маніпулятивна, та брехлива інформація!

Проте не шкодували грошей і сил ті, хто не хоче приходу до влади молодих політиків. Тому ця брехня так широко розійшлася просторами інтернету, що для її повного спростування потрібно багато часу. А його зараз немає.

Не секрет, що партія Святослава Вакарчука «Голос» висунула мене кандидатом в депутати в мажоритарному виборчому окрузі із центром у Луцьку. Але ці маніпуляції кидають тінь і на саму партію.

Тому я ухвалив нелегке, але відповідальне рішення. Зараз я не подаватиму документів для реєстрації кандидатом від партії Голос , щоби брехлива інформація не зашкодила Святославу Вакарчуку та його команді на прийдешніх виборах.

Але я не здамся без бою з маніпуляціями та неправдою!

Бажаю успіху «Голосу» та команді!

Все буде добре! Побачимось», – написав Тарас Шкітер 10 червня у «Фейсбук».

Нагадаємо, інтернет-видання «Волинь Online» поцікавилося у політика, чи справді він підтримував інтеграцію із Росією та перебував у складі «Українського вибору».

Спочатку Тарас Шкітер за це питання заблокував журналістку на «Фейсбук». Після цього написав, що заблокував випадково та спростував інформацію про причетність.

Інтернет-видання «Волинь Online» відшукало посилання на публікацію на офіційному сайті «Українського вибору», яка була видалена у 2016 році. За допомогою спеціальної програми ми відновили публікацію. У ній згадується Тарас Шкітер, а саме слова «Як зазначив виступаючий від «Українського вибору» Тарас Шкітер, при цьому виборі мають бути враховані всі фактори – історичні, релігійні, політичні, економічні. Тому єдиним правильним зовнішнім вектором для України є східний, спрямований на поглиблення співпраці з країнами Євразійського союзу, насамперед – з Росією. А для цього потрібно увійти, в першу чергу, до Митного союзу».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: