14:50, 24 Липня 2020

«Голос» обіцяє до осені тіньовий уряд та виставити кандидатуру на виборах мера у Луцьку

Партія «Голос» повідомила, що не хоче бути відповідальна за те, що відбувається в Уряді, тому створює свій альтернативний тіньовий уряд. Також у партії пообіцяли виставити кандидата на виборах міського голови у Луцьку.

Про це стало відомо вчора, 23 липня, під час зустрічі з нардепами від «Голосу» Романом Лозинським, Кірою Рудик та Соломією Бобровською.

Очільниця партії Кіра Рудик зазначила, що зараз держава повертається у проросійське русло, тож партія формує тіньовий уряд та доєднає туди людей, які намагалися працювати конструктивно, але зрозуміли, що справи не буде із цим парламентом та із цією владою.

«Є кадровий голод. Адекватні професійні люди є, але чомусь вони не йдуть працювати в Уряд. Чому? Тому що для будь-якого професіонала – це все кінець кар’єрі. Ви приходите на роботу, де ви не знаєте, що потрібно робити, не можете контролювати команду, не знаєте, коли і за що вас звільнять і ще можна потрапити до в’язниці. Хто з людей, які керували корпораціями, піде на такі умови?»,  – зазначила вона.

У свою чергу керівник волинського осередку партії «Голос» Віктор Левандовський повідомив, що партія висуватиме кандидатуру на виборах міського голови у Луцьку. Однак наразі не повідомив імені потенційного кандидата.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: