08:15, 11 Липня 2022

Глава оборонного комітету Бундестагу вважає, що Німеччина мало робить для України

Німеччина має більше та швидше допомагати зброєю Україні, інакше сама зіткнеться з наслідками.

Про це написала голова комітету з оборони німецького Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерман у «Твіттері», передає «Укрінформ».

«Якщо ми й надалі будемо так мало робити в справах України, то нам доведеться відповідати за історично важливі проблеми… Якщо програє Україна, програє Європа», – написала політик.

За її словами, жодним чином не можна продовжувати діяти стосовно України так, як це відбувається зараз. Штрак-Циммерман очікує чіткого керівництва та відповідних дій від відомства федерального канцлера, яке поки «нічого не робить».

Генеральний інспектор Бундесверу Еберхард Цорн думає лише про німецьку армію, і це його робота, «але це відверто недалекоглядно з огляду на Україну та наслідки для Німеччини та Європи», заявила голова комітету. Вона висловила думку про необхідність створення посади нейтрального координатора з питань постачання озброєнь.

Штрак-Циммерман, яка є членом Вільної демократичної партії, що входить до правлячої коаліції, від самого початку війни почала активно обстоювати ідею постачання зброї Україні, хоча до 24 лютого займала іншу позицію. Наразі голова комітету з оборони німецького Бундестагу є одним з основних адвокатів надання нашій державі озброєнь.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: