21:18, 18 Березня 2020

Глава МОЗ: «У разі необхідності ми будемо вводити ще більш жорсткий режим»

У Міністерстві охорони здоров’я попереджають, що українцям можуть ввести ще більш жорсткого режиму обмежувальних заходів.

Про це йдеться у зверненні міністра охорони здоров’я Іллі Ємця, опублікованому на сторінці МОЗ у “Фейсбук”.

“Влада запровадила карантин. Обмежений режим роботи транспорту, зачинені кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно та нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту. Я ще раз наголошую, ситуація вкрай серйозна. Не ставте під загрозу своє здоров’я та здоров’я ваших близьких”, — йдеться у повідомленні.

Він наголосив, що карантин — це не канікули чи відпустка.:

“Якщо ви не пішли на роботу, це не означає, що треба ходити в гості до друзів. Ми наполягаємо, щоб ви залишалися вдома. Самоізоляція — це нова життєва філософія всіх свідомих людей по всьому світу. Не будьте байдужими до друзів та знайомих. Всіма способами пропагуйте домашній режим. Влада робить дуже правильні кроки, і у разі необхідності ми будемо вводити ще більш жорсткий режим. Навіть якщо це комусь не подобається. Під загрозою невидимого ворога всі державні органи синхронізовано працюють у посиленому режимі. Наш обов’язок — захистити український народ”, — зазначив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: