09:14, 23 Жовтня 2022

Гідна зміна: волинські ліцеїсти склали присягу

335 першокурсників Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні отримали звання ліцеїстів та склали присягу на вірність Україні. З цією подією ліцеїстів від імені Волиньради привітав заступник голови Григорій Пустовіт.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Як зазначив очільник ліцею полковник Павло Боснюк, цьогоріч 140 випускників навчального закладу обрали професію із захисту держави і продовжують здобувати освіту у вищих навчальних закладах сектору оборони.

«Я сподіваюся, що і більшість з вас обере в майбутньому саме цю професію – боронити Україну, адже виконання цього обов’язку є пріоритетним, – зазначив Павло Боснюк. – Армія і захисники потрібні в країні не для того, щоб воювати, а щоб ні в кого не виникало бажання претендувати на наші території, на нашу історію, на існування нашої держави. І це – головне для тих, хто вдягнув військовий однострій».

Григорія Пустовіта удостоїли права вручити новобранцям погони та посвідчення ліцеїстів. Він передав вітання від голови обласної ради Григорія Недопада та всього депутатського корпусу і зазначив: молодь обрала один із кращих навчальних закладів області, де готують справжніх патріотів України та її захисників.

«Сьогодні ви стали частиною наших Збройних Сил України. Легендарної армії, яка не просто перемагає, а вражає своєю мужністю, хоробрістю і майстерністю. Завдяки їхній боротьбі українці уособлюються як знак найвищої якості, а українські воїни – взірець високого професіоналізму. Ви – одні із них», – наголосив Григорій Пустовіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: