08:15, 15 Березня 2022

Генерал США заявив, що через 10 днів у росії вичерпаються можливості вести активну війну

На думку колишнього командувача армії США в Європі, генерала у відставці Бена Годжеса, за 10 днів у росії вичерпаються можливості провадити активні бойові дії в Україні.

Про це інформує “Українська правда” із посиланням на американський телеканал “MSNBC”

Пряма мова Годжеса: “росія перейшла до війни на виснаження, як-то бомбардування по містах, вбиваючи мирних людей на дорогах.

Їм бракує трьох ключових речей: їм бракує часу, їм бракує особового складу і, я вважаю, у них закінчуються боєприпаси.

За приблизно 10 днів – це моя оцінка – і за умови, що ми, Захід, не тільки продовжимо, але й посилимо наше постачання для українських сил, щоби вони мали змогу знищувати російську артилерію, армію й відбивати ракетні удари. За умови, що ми це зробимо, то за 10 днів росіяни перетнуть точку неповернення, коли вони більше не зможуть вести активні бойові дії в цій війні.

Насправді, почасти тут кожен діє наввипередки, Тобто, українцям треба зуміти вистояти до моменту, коли в росії закінчаться можливості”.

Генерал має на увазі, що в ході ведення війни є момент “кульмінації” (англійською culmination point), до якого збройним силам потрібно досягти всіх стратегічних завдань і цілей.

Після цього, будь-які дії, маневри та витрати будуть марними, бо не приноситимуть більшої користі, ніж передбачалось отримати за вкладені ресурси та кошти.

Якщо російській армії не вдасться досягти своїх запланованих цілей у проміжку наступних 10 днів, то, на думку Годжеса, будь-які подальші дії будуть надзвичайно збитковими й означатимуть фактичну поразку росії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: