15:29, 28 Березня 2023

«Гармонія творчості та майстерності»: у Володимирі презентували виставку робіт художниці та писанкарки

25 березня у арт-галереї культурно-мистецького центру міста Володимира відбулася спільна виставка робіт художниці, писанкарки, викладачки педагогічного фахового коледжу Лесі Мартинюк та її вихованців під назвою «Гармонія творчості та майстерності».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Відкрила виставку голова організації ГО «Колорит» Наталія Нечипорук, а актори народного аматорського театру-студії «Різнобарв’я» разом з керівником Ларисою Половньовою виступили з привітаннями, додавши презентації особливої атмосфери. Привітали Лесю Мартинюк з відкриттям виставки начальник відділу культури виконавчого комітету Володимирської міської ради Анатолій Сурмик, художники ГО «Колорит», а також колеги з педагогічного фахового коледжу.

“Ми зі студентами назвали нашу спільну виставку – «Гармонія творчості та майстерності», адже вважаємо, що краса та гармонія є важливими категоріями пізнання, бо художник шукає істину в красі, а вчений – красу в істині. Краса, творчість і знання – ті аксіоми, що дають змогу особистості віднайти істину”, – зазначила мисткиня Леся Мартинюк.

На виставці можна ознайомитися із результатами  спільного проекту викладача зі студентами під назвою «Історія одного натюрморту», коли завданням для студентів стало одночасне колективне малювання з натури академічного натюрморту акварельними та гуашевими фарбами. Леся Мартинюк відзначила  найкращі роботи: Анастасії Андрусик,  Інни Артимук, Андрія Масона, Вероніки Ліховської, Софії Тимосевич, Ангеліни Лисик, Антоніни Микити.

Студенти 3-А курсу спеціальності  “Образотворче мистецтво”, а саме: Ангеліна Корнійчук, Ангеліна Чак та Оксана Микитюк, зі слів їхньої викладачки, показали високий рівень академічних і творчих робіт, виконаних під час навчання у коледжі, тож і їхні роботи можна оглянути на виставці.

Також в арт-галереї експонується дипломний проект студентів 4-А курсу, – Ірини Маїло та  Катерини Романюк, який бере  участь у програмі «Відновлення культурно-мистецької діяльності» українського культурного фонду за  напрямком – інтеграція культури та креативних індустрій у європейський культурний простір, посилення зв’язків з міжнародним культурним середовищем для створення позитивного іміджу та всебічної підтримки України у світі.

Зацікавила аудиторію своєю творчістю, а саме оригінальними коміксами, студентка педколеджу Анна Шаталова, а Юлія Стрій вразила гарними роботами на різну тематику, особливо картиною «Сова».

“Працюючи з молоддю та шукаючи нові підходи до навчального процесу, знаходиш цінні зерна досвіду, які обов’язково стануть основою подальшої педагогічної діяльності. Переконана, що використання оновленого змісту, інноваційних методів навчання  та інтерактивних форм організації навчально-пізнавального процесу забезпечує гармонійний розвиток студента через стимулювання його індивідуальної зацікавленості до творчості”, – підсумувала художниця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: