17:00, 04 Лютого 2019

Фракція у Волиньраді звинуватила двох депутатів у зраді та роботі на президентську гілку влади

Депутати фракції “Батьківщина” в облраді звинуватили двох депутатів у зраді. 

Про це йдеться у їхній заяві на сайті Волиньради.

“Ми, депутати фракції “Батьківщина” в кількості 9 депутатів (Ігор Лех, Василь Столяр, Алла Лісова, Галина Йовик, Валерій Курстак, Анатолій Бусько, Володимир Яренчук, Роман Карпюк та Андрій Турак), заявляємо про те, що Валентина Касарда та Сергій Слабенко, які йменують себе «справжніми «батьківщинівцями», насправді вже давно зрадили інтересам та принципам партії. Вони служать чинній владі та отримують вказівки безпосередньо від представників президентської гілки влади”, — йдеться у заяві.

За словами фракції, ці депутати роздають інтерв’ю в засобах масової інформації, які належать до сфер впливу державної адміністрації. Усі рішення, які приймаються на сесії Волинської обласної ради, ці депутати погоджують та підтримують разом із фракцією БПП «Солідарність». Крім того, саме згадані люди отримують вказівки безпосередньо від голови Волинської ОДА.

“Впродовж багатьох років Валентина Касарда та Сергій Слабенко успішно лавірували між інтересами партії, від якої пройшли до обласної ради 7-го скликання, та не завжди законними вимогами провладної партії Президента та безпосередньо виконавчої гілки влади. Вони відстоювали власні інтереси в ущерб інтересам людей, які довірили їм свої голоси та честь представляти їхні інтереси перед депутатським корпусом, стали корумпованими в своїх рішеннях, а це кидає тінь на кожного представника партії «Батьківщини». Ми, депутати фракції «Батьківщина» не зрадили інтересам партії, попри весь тиск, незаконне виключення з партії, лишилися вірними партії та її лідеру Юлії Тимошенко. Ми не перейшли в жодні депутатські фракції та групи. У той же час, за нашу  позицію на нас тисне влада, а також викликають на допити в правоохоронні органи, перевіряють бізнес, висувають звинувачення у міфічних злочинах. Заявляємо, що відсутність реакції на нашу заяву спонукатиме нас звернутися до лідера партії”, — зазначають депутати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: