13:48, 20 Жовтня 2021

Фільтр для пилососа «Томас»: що потрібно знати*

При виборі пилососа, покупці звертають увагу на фільтр. Річ у тому, що доглядати за технікою потрібно обов’язково, але складні маніпуляції забирають багато часу. Тож всі намагаються знайти більш практичні варіанти, до того ж фільтри впливають на якість прибирання. Якщо погано затримуються мікрочастинки пилу, вони знову повертаються на прибрану поверхню.

Що важливо знати про фільтри?

У зв’язку з тим, що ці елементи мають безпосередній вплив на якість прибирання, то потрібно їх ретельно вибирати і вчасно замінювати. Вибрати і замовити необхідний фільтр для пилососа “Thomas” (patok.com.ua/catalog/filtry_2/filter/brands_ref-is-thomas/) можливо в компанії “Patok” на сайті інтернет-магазину.

У продажу можна знайти різні види фільтруючих елементів:

– Грубої очистки — він здійснює очистку первинну і затримує часточки, що не менші за 0,31 мкм. Роль таких фільтрів виконують резервуари для збирання сміття.

– Мішок-пилозбірник — найвідоміші варіанти з паперу, синтетики чи тканини. Буває постійного типу і тимчасового, що частіше потрібно змінювати. Переваги паперових в тому, що вони затримують дрібні частинки і пи заміні виключають контакт з пилом та сміттям.

– Циклон — так називають контейнери, які затримують сміття та пил. Є різні принципи роботи подібних пристроїв, але вони однаково ефективно справляються зі своїми функціями.

– Тонкого очищення — цей вид фільтрів, в свою чергу, поділяється на НЕРА і електростатичний. Подібні фільтри затримують дуже дрібні мікрочастинки, тільки електростатичні потрібно частіше змінювати, хоча іноді достатньо кілька раз промити водою. Залежить від типу фільтруючого елементу і можливості промивання.

Окремо можна згадати аква-фільтри, але вони іншого спрямування, виконують свою функцію за рахунок зволоження і коштують значно дорожче.

Чи часто потрібна заміна?

Зазвичай, продавці рекомендують заміну фільтрів в пилососі проводити раз на шість місяців. Але все залежить від площі, яку потрібно прибирати і як часто використовується техніка. Якщо багато сміття і доводиться частіше прибирати, то і змінювати фільтруючі елементи потрібно відповідно.

Щоб фільтр завжди був під рукою, його необхідно зразу придбати в “Patok” і використовувати, коли прийде час. Від якості продукції, що є в магазині, залежить наскільки довго служитиме техніка і змінні частини до неї.

Фільтри в пилососі відіграють важливу роль в прибиранні оселі чи офісу. Від них залежить чистота не тільки підлоги приміщення, а й повітря. Тому потрібно вчасно проводити заміну і купувати у надійних продавців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: