22:25, 20 Лютого 2020

«Фактор свободи»: у місті на Волині проходить виставка патріотичних плакатів

Ковельчани можуть ознайомитись з новою виставкою патріотичних плакатів «Фактор свободи», що діє у культурно-просвітницькому центрі міста.

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Проєкт підготував Український інститут національної пам’яті і Центр досліджень визвольного руху.

Для ковельчан це вже четверта експозиція, подана в форматі інформаційних банерів. У місті представляли: «100 років боротьби: Українська Революція 1917-1921» у рамках інформаційної кампанії до 100-річчя Української Революції, «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України» та «Донбас»: переPROчитання образу».

Вперше «Фактор свободи» відкрили у минулому році в Києві на Хрещатику напередодні Дня Незалежності України. Пізніше, до Дня захисника України — презентували в усіх обласних центрах.

Для того, щоб якомога більше людей змогли ознайомитися з матеріалами виставки, Волинський краєзнавчий музей передає їх тимчасово іншим музеям.

Експозиція має 19 банерів. У цікавій та доступній формі, подається інформація, що дозволяє по-новому поглянути на постаті Івана Мазепи, Симона Петлюри, Степана Бандери.

Щоб привернути увагу молоді, автори спробували уявити, який вигляд могли б мати ці історичні постаті профілі у “Фейсбуці”, які місця показувала їхня гугл-мапа. Одночасно розповідається про непростий вибір, який поставав перед цими політиками, а також про наслідки після прийняття ключових рішень.

Виставка буде діяти до 17 березня.

Переглянути її можуть всі охочі, адже її електронна версія доступна на сайті Українського інституту національної пам’яті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: