23:12, 12 листопада 2021

Фахівці Національного інституту польської культурної спадщини за кордоном досліджували костел у Володимирі-Волинському

12 листопада у Володимирі-Волинському побували фахівці Національного інституту польської культурної спадщини з Варшави, які спільно з експертами приватної організації «METIOR 3D» проводили дослідження будівлі римо-католицького храму Іоакима та Анни.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Нагадаємо, що 2 листопада під час візиту до Володимира-Волинського Генерального Консула Республіки Польща Славоміра Місяка міський голова Ігор Пальонка порушив питання можливості реставрації костелу в межах програми «Спільна спадщина», яку фінансує фундація «Полоніка». Відповідне письмове звернення передали Славоміру Місяку.

Як розповів ксьондз Лєшек Кошляга, костел востаннє ремонтувався більше 15- ти років тому, а нині у плачевному стані і дах храму, і фасад, і приміщення підземелля.

Аби повністю дослідити храм, польські фахівці виконали зйомку костелу з усіх боків, а також сканування спеціальним пристроєм, аби потім розробити 3D-модель будівлі. На основі цього потім виготовлять проектно-кошторисну документацію на проведення реставраційних робіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: