22:45, 15 Липня 2021

Елітні сорти конопель та снотворний мак: на Волині вилучили наркотиків на майже 50 тисяч гривень

Співробітники управління боротьби з наркозлочинністю  у Волинській області  ДБН НПУ України вилучили  у жителів Луцька та району наркотичні, психотропні речовини  та  інші заборонені предмети. Вартість вилученого за цінами чорного ринку становить близько 50 тис. гривень.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Учора за місцем проживання жителя села Гаразджа поліцейські під час санкціонованого обшуку виявили та вилучили згортки канабісу вагою понад 50 грам та рослини коноплі. За цінами чорного ринку, вартість вилученого становить 10 тис. грн.  До слова,  чоловік раніше притягувався до  кримінальної відповідальності за скоєння злочинів, пов’язаних із  незаконним  обігом наркотиків.

На земельній ділянці 43-річного жителя Луцького району поліцейські виявили спеціально облаштовану теплицю, в якій власник незаконно  вирощував коноплі елітних сортів. Заборонені рослини вилучили.

Сьогодні оперативники під час обшуку у помешканні 41-річного лучанина виявили та вилучили: 10 г психотропної  речовини ALFA PVP, 30 г канабісу, 10 лампочок з нашаруваннями. Усе виявлене вилучили. За цінами чорного ринку, вартість вилучених наркотиків та психотропних речовин становить 40 тис. грн.

Вилучене направлять на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

За  усіма фактами триває досудове слідство за ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: