10:48, 13 листопада 2019

Екс-ректор волинського вишу потрапив у ТОП-10 порушників антикорупційного законодавства

НАЗК показало, як депути, судді та посадовці порушували антикорупційне законодавство. До ТОП-10 увійшов і екс-ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

На першому місці рейтингу, який склала прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції, народний депутат України Руслан Демчак. Національне агентство встановило декларування недостовірних відомостей на суму 71,7 млн грн у декларації народного депутата за 2016 рік.

Друге місце у рейтингу дісталося 3 обґрунтованим висновкам за декларування недостовірних відомостей, складеним стосовно народного депутата України Івана Фурсіна. За результатами перевірки декларацій, поданих народним депутатом за 2015 рік (виправленої), 2016 рік (виправленої) та 2017 рік (виправленої), встановили недостовірні відомості на суму 35,9 млн грн, 15,1 млн грн та 15,8 млн грн відповідно.

На третьому місці обґрунтований висновок за декларування недостовірних відомостей, складений стосовно народного депутата України Станіслава Березкіна. За результатами перевірки декларації, поданої народним депутатом за 2015 рік (виправленої), встановили недостовірні відомості на суму 14,3 млн гривень.

Ігор Коцан ж посів дев’яту позицію. НАЗК виявило, що він подав завідомо недостовірні відомості на суму 2,2 мільйони гривень.

До слова, Ігор Коцан знову претендує на посаду ректора СНУ імені Лесі Українки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: