19:55, 27 Червня 2019

Екс-президента Киргизстану позбавили недоторканності

Депутати парламенту Киргизстану підтримали позбавлення Алмазбека Атамбаєва статусу колишнього президента.

Про це повідомляє «Радио Азаттик», — інформує «Укрінформ».

“Депутати парламенту Киргизстану проголосували за позбавлення Алмазбека Атамбаєва статусу екс-президента”, — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за відповідну постанову голоси віддали 103 депутати із зареєстрованих 109-ти, шість депутатів проголосували проти.

Таким чином, слідчі органи отримали право на допит і затримання Алмазбека Атамбаєва, в діях якого Генпрокуратура виявила ознаки корупції, перевищення посадових повноважень і незаконного збагачення.

Сам Атамбаєв обвинувачення на свою адресу називає абсурдними, заявляючи, що вони висунуті владою з метою усунення політичного опонента.

4 квітня парламент Киргизстану в третьому остаточному читанні схвалив законопроект “Про гарантії діяльності президента”, який позбавляє колишніх президентів недоторканності і дозволяє притягати їх до кримінальної відповідальності.

17 червня спеціальна депутатська комісія, створена для надання висновку з питання висунення обвинувачення проти екс-президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва для позбавлення його статусу недоторканності, озвучила обвинувачення на його адресу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: