13:34, 27 Квітня 2022

Дитячі садки Володимир-Волинської громади відновлюють роботу

26 квітня з метою перевірки готовності до відновлення роботи в очній формі міський голова Ігор Пальонка проінспектував дошкільні навчальні заклади Володимир-Волинської громади. Разом з міським головою садочки відвідали начальник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун та заступник міського голови Андрій Гудим.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

З початком війни усі садочки громади тимчасово призупинили освітній процес. Цими днями у зв’язку із збільшенням кількості запитів від батьків про відновлення очного навчання (таке бажання виявили батьки 332-х дітей), ухвалили рішення відновити роботу садочків відповідно до потреб громади.

Різке похолодання дещо внесло свої корективи. Проте з 27 квітня освітній процес відновили два ЗДО. Головним критерієм став стан готовності укриттів. Наголосив міський голова і на дотриманні температурного режиму, якості харчування та усіх норм безпекового режиму учасників освітнього процесу. З 2 травня свою роботу в очній формі відновлять іще два дитсадки. Інші заклади дошкільної освіти наразі проводять роботи з дооблаштування укриттів, які завершаться найближчим часом.

Першочергово відвідувати садки будуть діти, у яких працюючими є двоє батьків, діти з неповних сімей, а також діти з особливими освітніми потребами. Групи формуватимуть з чисельністю 10-12 діток з розрахунку три учні на одного вихователя.

Обговорив Ігор Пальонка з керівниками закладів дошкільної освіти і подальші потреби та бачення щодо ремонтних робіт, серед яких оновлення санвузлів та поточні ремонти приміщень. Також поцікавився ефективністю роботи індивідуальних теплових пунктів, встановлених у двох садках громади у співпраці з ТОВ “ЕСКО ЮА”.

«Обов’язково займемось вирішенням цих питань. Діти – наше майбутнє, а їх щасливе дитинство, тим паче в складних умовах сьогодення, – наш обов’язок», – підсумував Ігор Пальонка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: