09:41, 16 Липня 2020

Дитсадок з волинської громади – серед переможців всеукраїнського конкурсу

Боратинський ДНЗ «Сонечко» знову у числі кращих дошкільних закладів України. Днями оголосили переможців Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення Play Fest 2020.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської ОТГ.

У номінації «Мріємо, діємо, досягаємо!» дитячого проекту-конкурсу «Успіх» заслужену перемогу здобув Боратинський дитсадок.

Нагадаємо, що за своєю ідеєю та концепцією Фестиваль Play Fest є унікальним в Україні, оскільки має на меті показати як поєднати гру і навчання, як зробити навчання цікавим та мотивуючим для дітей і допомогти дорослим усвідомити, як підготувати дитину сьогодні до успішної реалізації у світі. У рамках конкурсу педагоги, вихованці та батьки спільно вирішували різноманітні завдання, реалізовували проекти, влаштовували акції та челенджі. Цікаво, що цьогоріч Фестиваль відбувся в онлайн-форматі.

«Ось і завершився фантастичний рік участі педагогів нашого закладу у Всеукраїнському фестивалі гри, навчання та натхнення Play Fest 2020. Цей проект збагатив педагогічну спільноту дошкільного закладу «Сонечко» яскравими емоціями, креативними завданнями, оригінальними ідеями, які нам вдалося успішно реалізувати в онлайн-форматі, – діляться враженнями від проекту представники дошкільного закладу. – Щиро дякуємо команді The LEGO Foundation за високу оцінку нашої роботи. Всім учасникам зичимо творчих успіхів та нових досягнень! Пам’ятаймо, успіх завжди поруч, треба лише повірити в це!»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: