19:22, 14 листопада 2022

Директорка ковельського ліцею представляла Україну на міжнародних освітянських форумах в Ірландії

Олена Вальчук, директор ліцею імені Олени Пчілки, нещодавно повернулась з міжнародних освітянських форумів, де взяла участь в ІІІ з’їзді Європейської асоціації освітян та Генеральній Асамблеї Європейської асоціації директорів шкіл.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Олена Іванівна входить до складу правління Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені Гімназії України» та є віце-президентом цієї організації. Вона разом з президентом ВГУ Ярославом Турянським зі Стрия та віце-президентом Тетяною Жорницькою з Одеси і представляли Україну на саміті, що проходив столиці Ірландії місті Дубліні.

На зустріч прибули керівники національних Асоціацій з 18 держав. Представники нашої країни виступили перед учасниками з’їзду Європейської асоціації освітян, показали відеофільм про сучасну ситуацію в Україні, розповіли колегам про стан справ в освітянській галузі.

У ході зустрічі також отримали чимало нових знань для подальшої роботи. Зокрема, науковці представили результати досліджень в організації індивідуальної траєкторії учня (персональний шлях розвитку здібностей, особистісних якостей і психічних процесів дитини) та інклюзивного навчання в школах Ірландії, змішаного навчання та ефективного освітнього середовища.

За словами Олени Вальчук, важливою подією для них також стала участь у Генеральній Асамблеї Європейської асоціації директорів шкіл, де українцям вдалось бути дуже переконливими. Презентуючи діяльність Асоціації, звернули увагу присутніх на особливості організації освітнього процесу у наших школах під час війни та висловили свої пропозиції щодо співпраці з колегами з Європи.

Приємним бонусом для української делегації – єдиної Асоціації керівників шкіл підтвердили членство в Асамблеї та запросили на черговий саміт в Осло (Норвегія), що відбудеться 25 квітня 2023 року. Також детально обговорили участь великої делегації ВГУ на з’їзді у Дубровнику (Хорватія) – 24-27 жовтня 2023 року.

«Нас дуже тепло приймали всі закордонні колеги. У своїх виступах вони підтримали Україну та побажали якнайшвидшої Перемоги, адже ніхто з них в ній не сумнівається. А ми з кожним днем стаємо міцнішими та сильнішими», – поділилась спогадами від поїздки Олена Іванівна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: