19:18, 07 Жовтня 2020

Директора Волинської обласної інфекційної лікарні рекомендували звільнити

Директора КП «Волинська обласна інфекційна лікарня» Руслана Морочковського профільна комісія облради рекомендувала звільнити із займаної посади.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Сьогодні, 7 жовтня, у режимі відеоконференції відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Заступник начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності апарату обласної ради Альберт Гілітуха повідомив, що на ім’я голови обласної ради надійшла заява директора комунального підприємства «Волинська обласна інфекційна лікарня» Волинської обласної ради Руслана Морочковського із проханням звільнити його із займаної посади за згодою сторін у зв’язку із сімейними обставинами. Відтак виникла потреба розглянути це питання на засіданні профільної комісії.

Т.в.о. начальника управління охорони здоров`я ОДА, депутат обласної ради Людмила Тимощук зауважила, що для неї це неабияка несподіванка, адже вона днями відвідувала цей заклад та спілкувалась із головним лікарем особисто, втім про його наміри навіть не здогадувалась. Вона зауважила, що у майбутньому воліла б, щоб такого роду кадрові питання були узгоджені із профільним управлінням виконавчої влади.

«Відповідальність за якість надання медичної допомоги, за функціонування медичних закладів лежить на нас», – наголосила вона.

Депутат Володимир Дибель своєю чергою висловив нарікання з приводу недолугості кадрової політики в державі загалом. Він також зажадав пояснень такого кроку особисто від Руслана Морочковського.

Альберт Гілітуха розповів, що володіє інформацією про те, що Руслан Морочковський продовжуватиме працювати у тому ж колективі і буде обіймати посаду завідувача інфекційним дорослим відділенням комунального підприємства.

В результаті дискусії, більшістю голосів депутати рекомендували голові обласної ради звільнити Руслана Морочковського з посади директора

КП «Волинська обласна інфекційна лікарня» Волинської обласної ради. До призначення керівника, в установленому законом порядку, тимчасово виконувачем обов`язків директора цього медичного закладу рекомендували призначити – Галину Морочковську.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: