15:01, 01 листопада 2022

Директора волинського підприємства та посадовця судитимуть за заволодіння понад мільйоном бюджетних гривень

Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення директором одного з волинських підприємств службового підроблення та заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України), а також про пособництво йому у цьому, вчинене посадовцем органу влади.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Слідство встановило, що підприємство, згідно із договором, укладеним із Волинською обласною державною адміністрацією, у 2018-2021 роках здійснювало будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів в селі Башлики Луцького району.

При цьому директор підприємства погоджував акти виконаних робіт із завідомо неправдивими відомостями про використані під час проведення робіт матеріали та їх вартість на суму понад 1 млн грн, а також підписував ці акти.

Підписував їх і посадовець, який здійснював технічний нагляд за ходом робіт із будівництва.

На підставі підроблених документів кошти були перераховані із бюджету на рахунки підприємства.

Директор підприємства та його пособник невдовзі постануть перед судом.

Нагадаємо, що відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не доведуть в законному порядку і встановлять обвинувальним вироком суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: