11:06, 03 Лютого 2020

Директор підприємства на Волині ухилився від сплати майже трьох мільйонів гривень податків

Викритий в ухиленні від сплати податків директор підприємства сплатив у бюджет понад 3,8 млн грн.

Про це повідомляє прокуратура Волині.

Прокуратура Волинської області скерувала до суду матеріали кримінального провадження про умисне ухилення директором одного з підприємств від сплати понад 2,6 млн грн податків та зборів.

У вересні 2016 року керівник товариства з обмеженою відповідальністю скористався послугами конвертаційного центру, який здійснював свою протиправну діяльність з мінімізації податків та ухилення від їх сплати.

Шляхом безпідставного відображення в бухгалтерському та податковому обліках компанії відомостей про придбання товарів і послуг та внесення до податкової звітності з податку на додану вартість завідомо неправдивих даних директор підприємства ухилився від сплати податків у значних розмірах.

У ході ж досудового розслідування, процесуальне керівництво яким здійснював галузевий відділ прокуратури Волинської області,товариство у повному обсязі сплатило донараховані суми податку, а також відшкодувало шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатоюштрафні санкції в розмірі майже 1 млн 240 тис. грн.

Відтак матеріали кримінального провадження скеровані до суду з клопотанням про звільнення керівника підприємства від кримінальної відповідальності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: