20:03, 24 Жовтня 2021

Диптих володимирської майстрині експонуватимуть у Києві

З 28 жовтня по 14 листопада  на VI Всеукраїнській трієнале художнього текстилю у  Києві експонуватимуть диптих  викладача Володимир-Волинської дитячої художньої школи імені Миколи Рокицького Тетяни Омельченко «Від зими до весни».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Тетяна Станіславівна  вже 30 років працює та розвивається  в такому напрямку  декоративно-прикладного мистецтва мистецтва як «текстиль».  Любов до текстилю  намагається  прищепити  своїм учням, тому на уроках композиції вони неодноразово ткали невеликі гобелени, виконували різні текстильні колажі, за які неодноразово були відзначені на Всеукраїнському та обласному рівнях. А в 2018 році у  місцевій галереї відбулася спільна з учнями виставка текстилю “Мелодія ниток”.

Також пані Тетяна  працює у техніці живопису та іконопису. Разом з чоловіком, який теж художник, представляли свої роботи на спільних виставках “В пошуках гармонії” в м. Цвікау (Німеччина), 2019, у м. Володимирі-Волинському, 2020 р. та у  м. Дубно, 2021 р. Також у 2019 р. в музеї Волинської ікони у м. Луцьку відбулася їхня спільна виставка іконопису “Вічне”.  Протягом всієї творчої діяльності багато гобеленів експонувалось на обласних та Всеукраїнських виставках: у м. Львові (2005 р., 2010 р.), м, Луцьк (2013 р., 2018 р.), до Дня художника у м. Києві (2015 р., 2020 р.), в м. Дніпрі, м. Чернівцях (2020 р.), де їх відзначили дипломами за вдале втілення традиційних технік у сучасне декоративно-прикладне мистецтво.

У Всеукраїнській трієнале художнього текстилю Тетяна Станіславівна бере  участь вже втретє (2010 р., 2016 р., 2021 р.). В текстилі  її улюблена тема– квіти, натюрморти, стилізація природних форм. За її словами, цікаво експериментувати з різними техніками ткання, фактурою ниток, їх просвітом та нашаруваннями. Участь у різноманітних виставках спонукає та надихає на нові творчі пошуки. Спільно з колегами-викладачами ДХШ Тетяна Омельченко проводила майстер-класи, серед яких уроки текстилю для німецьких гостей з м. Цвікау, для жителів міста на базі “Літньої школи мистецтв”, для дітей в Нововолинському народному  історичному музеї.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: