11:09, 13 Лютого 2023

«Дві сторони долі»: авторка з Боратина презентувала збірку поезій

10 лютого у Боратині відбулася презентація книги Анастасії Веснянки «Дві сторони долі». Це перша збірка авторки, куди увійшли 132 вірші, написані впродовж кількох останніх років.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Свій перший літературний доробок Анастасія презентувала у колі друзів, односельчан та шанувальників її творчості. Поетеса розповіла про свій життєвий та творчий шлях, поділилася історією створення та видання першої збірки і, звісно, ж читала поезію. Із уст авторки прозвучали вірші «Боратин», «Україно, повстань!», «Кацапське стадо», «Недостатня русофобія», «Янгол з ЗСУ», «Рідний комбриг».

Багато творів зі збірки Анастасії Веснянки написані під час повномасштабної війни. За словами авторки, саме героїчна боротьба українського народу стала її натхненням та знайшла своє відображення у поетичних рядках на папері. Власне, воєнна тематика фігурує і в назві книги.

«Дві сторони долі – це те, що пізнав кожен з нас, кожна українська родина. Світло і темрява, життя і смерть, мирні часи і війна. Це дві паралельні реальності, які одночасно існують в Україні і мої вірші саме про це, – говорить поетеса. – Так, життя і доля мають багато граней і сторін, але ж ми знаємо, що світло обов’язково переможе!».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: