13:35, 11 Липня 2019

Дві корисні поради при продажі житла

Чому людям подобаються новобудови? Вони відчувають себе першовідкривачами: все буде так, як вони запланували, вся площа квартири вільна і чекає, щоб її купили і почали вмебльовувати/обживати. Дуже часто після 5-10 хвилин курсування по квартирі у клієнтів прокидається відчуття власництва – «Ви мою квартиру ще комусь показувати будете?». 

«Що ж відбувається з 80 % «вторинки»? Покупець приходить «в гості» — зауважує менеджер з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч. Йому ніби як раді, але тут на кухні щось готують не для нього, взуття треба зняти, бо «ти не в себе вдома», і взагалі в цю кімнату краще не заглядати, там «дитина вірші вчить». Висновок на рівні підсвідомості – тут і без мене місця мало, я тут зайвий.

Всього дві речі додадуть вам 10-20 відсотків до загального успіху продажу (за умови співпраці з професійним ріелтором):

«Менше народу — більше кисню». Ніхто не хоче тулитися по закутках під час перегляду об’єкта і тим більше – обирати свою квартиру під пильним ревнивим поглядом власника. Ви живете в цій квартирі? Півгодини прогулянок на свіжому повітрі або поїздка в торговий центр принесе Вам набагато більше вигоди, ніж присутність у квартирі – перевірено особисто й багаторазово», — каже експерт.

«Все, що не поїде з Вами на майбутню квартиру – поїде на продаж/на смітник/в гараж» — покупцеві не цікаво, що ось ця і та бабусина шафа в одну мить поїдуть на дачу, якщо тільки покупець клятвено пообіцяє купити квартиру. Він повинен захотіти купити об’єкт, а не вмовляти Вас його  продати – особливо в умовах сьогоднішнього ринку.

І тут вступає в силу джокер – Ваш агент з нерухомості. Він об’єктивно оцінить Вашу квартиру і проведе передпродажну підготовку – щоб без вкладень мінімізувати «слабкі» сторони об’єкта (вони є у всіх) і підкреслити «сильні» моменти.

Фахівець також правильно організує показ Вашої квартири, безпристрасно вказуючи покупцеві на важливі для нього чинники й даючи йому свободу пересування та самостійного (це дуже важливо) вивчення свого майбутнього житла.

Тому, співпрацюючи із фахівцем у сфері нерухомості, зі спокійною душею віддайте йому ключі від свого об’єкта і –  вперед, на вулицю, ловити вітер прийдешніх змін!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: