19:51, 09 листопада 2021

Другий день перевірок: чи виявили порушення протиепідемічних вимог у готелях та торгових центрах Луцька

Сьогодні, 9 листопада, на дотримання протиепідемічних вимог під час червоного рівня епіднебезпеки перевірили готелі «Профспілковий», «Світязь» та «Україна», а також торгові центри «Буратіно» і «Варшавський».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, що на Волині здійснюють перевірки на дотримання обмежень червоної карантинної зони у закладах масового перебування людей дві робочі групи, у складі яких представники поліції, Держпродспоживслужби, обласного центру контролю та профілактики хвороб та обласної державної адміністрації.

Учасники однієї із груп поспілкувалися із персоналом та відвідувачами готелів, а також перевірили у них наявність сертифікатів про щеплення, одужання від COVID-19 або ПЛР-тестів. Відтак, працівники, які сьогодні приступили до своєї роботи та мешканці закладів щеплені від коронавірусної інфекції двома дозами вакцини.

Водночас, інша група перевіряла дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину торгові центри «Варшавський» та «Буратіно». У ході профілактичних інспекцій порушень не виявили.

Окрім того, у кожному масовому закладі дотримуються маскового режиму та соціальної дистанції, а також при вході у приміщення наявні антисептичні засоби.

Як розповів заступник начальника управління економічного розвитку та торгівлі ОДА Андрій Ткачук, в області передбачаються й надалі профілактичні перевірки на дотримання карантинних вимог у закладах масового скупчення людей, а саме у громадських закладах харчування, автостанціях, залізничних вокзалах тощо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: