11:59, 04 Серпня 2019

Другий день «Бандерштату»: ЛГБТ-коломийки, Яніна Соколова і драйвова музична сцена. ФОТОРЕПОРТАЖ

Насичена гутіркова сцена із відомими українськими письменниками та якісна українська музика – як минув перший день «Бандерштату».

Нагадаємо, фестиваль триває 2-4 серпня у селі Рованці, що біля Луцька.

Учасники бойових дій розповіли про війну та «Ігри Нескорених». Макс Кідрук дав невтішний прогноз для землян – через сто років ті не матимуть куди віддавати тепло від своїх тіл, тому у багатьох точках планети не зможуть бути без охолоджувальних скафандрів. Олександр Ірванець всіх потішив веселою поезією про Володимира маленького та ЛГБТ-коломийками.

Найбільше чекали на відому журналістку Яніну Соколову, яка пережила нещодавно рак та заснувала проект «Я, Ніна» на підтримку хворих із онкологією. Журналістка розповідала про боротьбу із російською пропагандою та про те, як закрити медведчуківські канали.

Після гутірок стартував перший день музичної сцени. Найяскравішими виступами стали «Kozak System». Один із хітів, які вони виконали – це «Не моя», за основу тексту якої взяли вірш поета-шістдесятника Василя Симоненка «Ну скажи, хіба не фантастично…», доповнений лірикою друга та колеги «Kozak System» Олександра Положинського.

Після цього бандерштатівці стали у формі якоря із запаленими ліхтриками на підтримку полонених моряків. Хейдлайнерами ж вечора став «Тартак».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: