09:12, 02 Червня 2021

Дорогу між Рожищем та Соколом планують відновити уже в цьому році

Днями Служба автомобільних доріг у Волинській області оголосила тендери на поточний середній ремонт двох ділянок дороги між населеними пунктами Сокіл та Рожище загальною протяжністю 18 кілометрів. Дорогу планують відновити в рамках програми «Велике Будівництво».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

За інформацією начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолія Посполітака, ділянка Оленівка – Сокіл автошляху Т-18-02/М-07/ – Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки – / Р-14/ – Копилля – Рожище – Торчин – Шклинь – /Н-17/ перебуває у найгіршому стані у порівнянні з іншими дорогами області. У зв’язку з недостатнім фінансуванням на цій ділянці тривалий час здійснювали лише дрібний ремонт. Великоваговики, які курсують з піщаного кар’єру, розташованого поблизу села Сокіл, сприяли ще більшому руйнуванню дороги.

Загалом значне недофінансування дорожньої галузі упродовж багатьох років призвело до руйнації автошляхів області. Однак, чи не найбільше постраждали саме територіальні дороги, адже кошти виділялися лише на їх експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт.

Загалом у 2020 році відремонтували майже 50 км територіальних доріг, у т. ч. на понад 43 км провели фінішне асфальтування.

Ділянку Оленівка – Сокіл також планували відновити у минулому році, однак, у зв’язку з блокуванням тендерної процедури торги були відмінені, а фінансування з цього об’єкта знято.

Служба автомобільних доріг у Волинській області провела коригування проектно-кошторисної документації на цей об’єкт, аби відремонтувати на 7 км більше. Відтак, відремонтують 18-кілометровий відрізок, що пролягає населеними пунктами Сокіл, Оленівка, Топільне і Рожище.

Згідно з проектом, планується вкласти трьохшарове покриття, заасфальтувати з’їзди і примикання, в’їзди в двори, а також встановити нові дорожні знаки, сигнальні стовпчики, бар’єрне огородження, зробити дорожню розмітку та облаштувати місця зупинки громадського транспорту. Оновити планують також і транспортне кільце у м. Рожище, а два мости, розташовані на дорозі, відновлять.

Окрім того, у межах населених пунктів відремонтують існуючі та влаштують нові пішохідні та тротуарні доріжки. Уздовж дороги запроектували влаштування понад 7 км ліній зовнішнього освітлення, а також передбачено освітлення пішохідних переходів.

Відтак, аби виконати усі ці роботи, Служба автомобільних доріг у Волинській області через майданчик «Prozorro» оголосила тендери на поточний середній ремонт двох ділянок дороги між населеними пунктами Сокіл та Рожище.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: