18:05, 07 листопада 2021

Дорога у жахливому стані: у Луцьку просять відремонтувати вулицю у мікрорайоні Дубнівської

Здійснити ремонт вулиці та виїзного пагорба на вулиці Фестивальній закликає міську владу авторка петиції.

Відповідну електронну петицію зареєстрували 5 листопада.

«Просимо розглянути питання щодо ремонту дороги на вулиці Фестивальній. Так як це єдина під’їзна дорога, якою користуються мешканці вулиці, вона перебуває у жахливому стані.

Найбільше ситуація загострюється:

– взимку, коли неможливо виїхати на вулицю Заводську, тому що горбок (початок в`їзду на вулицю Фестивальна) є аварійним та несе небезпеку як для мешканців вулиці так і для автомобілів;

– навесні та восени під час постійних потоків дощу, з дороги стає суцільне місиво з болота та відбувається підтоплення як будинків, так і городів.

На цю вулицю відмовляються їхати таксисти, не можуть з`їхати легкові автомобілі (власники яких проживають на вищезазначеній вулиці) та взимку відмовили у розчищення вулиці від снігу ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс».

Окрім того, 20 жовтня мешканці вулиці Фестивальної подали звернення у проект “Відкрите місто”, його прийняв модератор та направив у Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради.

Однак, відповіді на звернення про вирішення проблеми по ремонту вулиці та виїзного пагорба на вулиці Фестивальній Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради не надав.

Просимо мешканців Луцька допомогти підтримати цю петицію», – пише авторка петиції Ірина Спільнюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: