22:45, 30 Січня 2023

Допомога на лікування та житлово-комунальні послуги: міський голова Володимира провів особистий прийом громадян

На виконання ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» 30 січня міський голова Володимира Ігор Пальонка провів особистий прийом громадян.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Упродовж кількагодинного прийому до нього звернулися 12 жителів громади з питаннями різного характеру, зокрема щодо забезпечення мешканців дровами, зі скаргами на недобросовісних сусідів, отримання матеріальної допомоги на лікування, неякісного надання житлово-комунальних послуг, зрізання дерев, відключення від газопостачання, приватизації земельної ділянки. Також звернулися рідні загиблого військовослужбовця щодо видачі довідок РАГСом. За всіма зверненнями громадян міський голова надав відповідні доручення та контроль за їх виконанням керівникам профільних управлінь.

Нагадаємо, що прийом громадян міським головою проводять щомісячно у перший, третій та п’ятий понеділки з 8-ї до 13-ї години у приміщенні ЦНАПу.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: